PAJČEVINE

 

Čistim v sebi pajčevine, 

polne že prestane bolečine.

 

Vse čudovite utrinke, 

zavite v raztrgane krinke.

 

Rada bi pozabila,

nitk lepljivih se znebila, 

muhe boleče oddala,

na nove poti se podala.

 

Pa kakor pajek v zasedi čepim,

kakor muha brezciljno brenčim.

 

Želja, da se spomniš name,

vzameš košček časa zame, 

obljube so zdaj že postane.

Krvaveče rane razbrzdane,

moje želje poteptane.

 

Bolečino bi iz sebe izbezala,

jo v pajkovo mrežo zavozlala,

energijo, ki duši me, izsesala. 

 

A pajka v pajčevini spomina,

moja želja ne zanima.

olgasem

Nada

Poslano:
26. 04. 2023 ob 14:44

Da, treba je omesti pajčevino in pajka nežno prenesti na vrt, da neha plesti mreže v našem srcu, umu ...

Zastavica

olgasem

Poslano:
26. 04. 2023 ob 18:25

Ja, se strinjam. Ta domača opravila se nikoli ne končajo.

Lp. Olga

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

olgasem
Napisal/a: olgasem

Pesmi

  • 26. 04. 2023 ob 06:12
  • Prebrano 237 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 81.42

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!