
Toplo mi je od sreče
toplo mi je pri duši
nekje v zavesti čutim
da neki svet se ruši
Po polju hodim širnem
pojejo mi ptice
nekje pa sivo je nebo
in umirajo cvetice
Se razlega pesem
med gore in čeri
nekomu pa solza slana
po licu bledem zdaj drsi
Zakaj sem srečna jaz
zakaj ne morem ga objeti
pokloniti mu del topline
da tudi njemu dan zasveti
Zakaj modro ni nebo
za duše vse trpeče
zakaj zgubili so poti
ki vodijo do sreče
Mar je sreča božji dar
a meni je bila dodeljena
ker sem prehodila vso pot
ki bila je s trnjem posajena
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Milena
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!