ZNOVA IN ZNOVA

Vzamem debelo kvačko in srebrno nit.
Kvačkam tišino.
In mir.
In ljubezen.
Delam v samoti.
Dan za dnem.
Zame.
Za vas.
Za vse.
A kot ukleto.
Ponoči se vse razpara.

nada pecavar

DunjaPG

Poslano:
08. 04. 2023 ob 12:58

Draga Nada, čuvaj kvačko. 

Zastavica

nada pecavar

Poslano:
08. 04. 2023 ob 16:35

Ja, včasih se skrije ona, včasih jaz, a se vedno na koncu najdeva ...

in vem, da nas veliko kvačka ...

Pozdrave Nada

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

nada pecavar
Napisal/a: nada pecavar

Pesmi

  • 06. 04. 2023 ob 11:46
  • Prebrano 266 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 104.31

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!