
Vzamem debelo kvačko in srebrno nit.
Kvačkam tišino.
In mir.
In ljubezen.
Delam v samoti.
Dan za dnem.
Zame.
Za vas.
Za vse.
A kot ukleto.
Ponoči se vse razpara.
Ja, včasih se skrije ona, včasih jaz, a se vedno na koncu najdeva ...
in vem, da nas veliko kvačka ...
Pozdrave Nada
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: nada pecavar
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!