
Čudim se sebi, ko z obema rokama sprejemam
Všeč mi je pridih samoironije in veš da bi tokrat pa odstranila zadnji verz ;)
Lp, Ana
Hahahaha... a veš, da sem tudi jaz razmišljala o tem.
Pa ga dajva!
Lp
Hvala, Ana.
Zdaj bom vesela odpeketala na jogo.
Bodi lepo.
Branka
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: branka
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!