
Za vas nas je premalo strah,
jezik materni vaš je prepir.
Najbolj pa strah vas je,
da nas ni vas,
da bo po vojni tej
izbruhnil večni mir.
Tvoja poezija mi je res všeč, v par vrsticah poveš ogromno, jezo, strah, bes, veliko zgodovine. Vidiš,, jaz še vedno pišem o golobčkih, kaj hočeš, tvoje ravni pa zagotovo ne bom dosegla. Zakaj te vrstice pri 68ih ogledih še niso dobile točke, mi ni jasno. Saj tudi ni vse v pisanju in iskanju nekih "nad" pridevnikov. Vem, da se večina ne bo strinjala z menoj, a to ni moj problem in za tem svojim mnenjem stojim. Edino, kar manjka, je vejica med - da nas ni vas,. Čestitam! Majda
Hvala za prijazne besede. Vejica pa ne manjka. »Najbolj pa strah vas je, da nas ni vas (strah) ...« – tj. najbolj vas je strah, da se vas ne bojimo. Lp.
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Matroz
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!