
Marina, zanimljivo pismo. Ipak, treba naći vremena za sebe! Nek te u zdravlju zatekne pismo!
LpM
Dopada mi se i poetsko tkanje i sama komunikacija sa vremenom.
Bravo
m,z.
... izjemno bogata sporočilna pesem, ujeta v Pismo, je nagovorila tudi mene, spoštovana pesnica Marina Adamović;)))
"izvini... i ja sam previše zauzeta, gradim sreću"...
Srečno in na nove pesmi ti kličem,
koni
Kako drugačno sporočilo pride iz pesmi kot iz pisma - in to je občudujoče, čestitke,
lp, Ana
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Marina Adamović
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!