
kot nekaj kar nima lastnosti
ne moreš me misliti
nekdo je dobil kos kruha
in je videl boga
zakaj ga ves svet ni videl
zakaj ga ti ne vidiš
dal si revežu vbogajme
a to je le podoba
nobenih zaslug nimaš
ne veš od kod prihajam
in kam grem
a zase trdiš da veš
ker nisi iz mene
ošabnost
ko svetu upogibam tilnik
nimaš nikogar da bi prosil za te
Ko v sebi prepoznam Neizrekljivo, lahko "ničesar svojega nimam," pa mi prav nič ne manjka.
dalaj lamo je stari menih ves čas vlekel za uho in mu govoril, daj učloveči se že, večni ...
drugače pa, navijam za tvojo vero.
lp, m
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: miko
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!