Čas

Čez dan trpiš,
ponoči ne spiš,
ne veš kaj bi,
vse te boli.

Zakaj bi moral zjutraj vstati,
če spet zvečer bo treba spati?
Zakaj ne bil bi jaz doma,
saj glava polna je vsega.

Morda pa prišel bo ta čas,
ko času res bo dal čas, čas…

mathias štefančič

Komentiranje je zaprto!

mathias štefančič
Napisal/a: mathias štefančič

Pesmi

  • 19. 08. 2009 ob 12:48
  • Prebrano 765 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 130

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!