
Vstopiš vame
Z zobmi razkriješ
Mojo krhkost
Dovolim trenutek
Ko me razkolješ na pol
Vprašaš, če bi umrla zate
Stokaje prikimam
In ko ležim
Ujeta v tvojo mehko dlan
Vem
Da umiram le zase
In ti veš
Da pred nama skrivam
Želo.
Taja, le oktoberska popravi v oktobrska.
lp, Bojan
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: taja
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!