
prvič ko sem poskusil
kokain sem bil star 19
spal sem sanje balerine
in nebo je bilo mehko kot
pomarančni sok
zjutraj
sem šel kupit cigarete in
žvečilne gumije
ko je nek starec v vrsti
za mano
rekel
ne spomnim se da bi se danes zbudil
bolj sebi kot
komurkoli
zunaj
na pločniku
sem si prižgal cigaret in še
zmeraj je bila tema v oknih večine stanovanj
pol mesta je spalo
v svetu kjer
je ceneje da si buden
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: naprimerjanez
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!