
Lahko me gledaš, če sem tam.
Kjer so vrata stala, luči so ugasnile.
Cesta postala je enosmerna.
Klanca ni več, samo prepad.
Trde so roke, noge se potopijo v pot, ki se odpira v neznano.
Slovo nima več pomena.
Le dan, ki se ne konča vedno lepo.
Gredo misli naprej v dan, ki morda srečen bo.
Pesem se me je dotaknila, črtala bi ji zadnja verza:
Lahko me gledaš, če sem tam.
Kjer so vrata stala, luči so ugasnile.
Cesta postala je enosmerna.
Klanca ni več, samo prepad.
Trde so roke, noge se potopijo v pot, ki se odpira v neznano.
Slovo nima več pomena.Le dan, ki se ne konča vedno lepo.
Gredo misli naprej v dan, ki morda srečen bo.
Premisli in če želiš, popravi,
lp, Ana
Pesem je res lepa in sporočilna ☆
Sem pa tudi jaz že pri prvem branju pomislila, da bi konec malo spremenila in mu pustila več svobode. Takole:
VIDIŠ ME
Lahko me gledaš, če sem tam.
Kjer so vrata stala, luči so ugasnile.
Cesta postala je enosmerna.
Klanca ni več, samo prepad.
Trde so roke, noge se potopijo v pot, ki se odpira v neznano.
Slovo nima več pomena.
Le misli gredo naprej.
Lep pozdrav, Marija
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: faeq
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!