VIDIŠ ME

 

Lahko me gledaš, če sem tam.
Kjer so vrata stala, luči so ugasnile.
Cesta postala je enosmerna.
Klanca ni več, samo prepad.
Trde so roke, noge se potopijo v pot, ki se odpira v neznano.
Slovo nima več pomena.
Le dan, ki se ne konča vedno lepo.
Gredo misli naprej v dan, ki morda srečen bo.

 

 

faeq

Ana Porenta

urednica

Poslano:
25. 10. 2022 ob 17:31

Pesem se me je dotaknila, črtala bi ji zadnja verza:

Lahko me gledaš, če sem tam.
Kjer so vrata stala, luči so ugasnile.
Cesta postala je enosmerna.
Klanca ni več, samo prepad.
Trde so roke, noge se potopijo v pot, ki se odpira v neznano.
Slovo nima več pomena.
Le dan, ki se ne konča vedno lepo.
Gredo misli naprej v dan, ki morda srečen bo.


Premisli in če želiš, popravi,

lp, Ana

Zastavica

triglav

Poslano:
25. 10. 2022 ob 19:06

Pesem je res lepa in sporočilna ☆

Sem pa tudi jaz že pri prvem branju pomislila, da bi konec malo spremenila in mu pustila več svobode. Takole:

VIDIŠ ME

Lahko me gledaš, če sem tam.
Kjer so vrata stala, luči so ugasnile.
Cesta postala je enosmerna.
Klanca ni več, samo prepad.
Trde so roke, noge se potopijo v pot, ki se odpira v neznano.
Slovo nima več pomena.

Le misli gredo naprej.


Lep pozdrav, Marija

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

faeq
Napisal/a: faeq

Pesmi

  • 22. 10. 2022 ob 09:22
  • Prebrano 347 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 35.4

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!