
hodim
utrujen od poezije
še nekaj pesmi je v meni
odidem do morja
kresnice mi letijo iz oči
kot duhovi deklet in žensk
hodim
poezija me premika
s piskajočim dihanjem v pljučih
ko se pogovarjam sam s seboj
Pesem se me je dotaknila, le ta verz bi črtala: zagotovo čutim ljubezen,
premisli,
lp, Ana
Zahvaljujem se za predlog. Popravljeno.
Lp! Žiga Lev
Žiga, tudi mene je pesem nagovorila in me prevzela z zaključkom:
... "poezija me premika
s piskajočim dihanjem v pljučih,
ko se pogovarjam sam s seboj"
Čestitke k podčrtanki in lep pozdrav,
Breda
Zahvaljujem se Ana za podčrtanko.
Breda, tudi tebi zahvaljujem za komentar in za čestitke.
Lp iz BiH! Žiga Lev
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Žiga Lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!