DRUGA STRAN

 

Aktiva je boljša kot pasiva.

Tako je dejal najboljši prijatelj, ki je zdaj na drugi strani, tam, od koder se ne vrne nihče in vrata so vedno zaprta.
Dregniti v dušo, iskati njegovo do zadnjega izdiha.
To ni mogoče, togo je postalo, spoj med gor in dol.
Aktiva je zdaj pasiva, eno v drugo se več ne izliva.
Pot življenja je živa, meje nima nikjer.
Le smrt postavi meje, ki jih prestopiti nazaj ni mogoče, če si enkrat na drugi strani.

faeq

koni

Poslano:
07. 10. 2022 ob 12:17

... pesem, ki tudi v bralcu sproža razmisleke;))) 

(in še dobronameren popravek:

"Aktiva je boljša kot pasiva.

Tako je dejal najboljši prijatelj, ki ...." ( in ne "Tako dejal je..."

Vse dobro ti želim,

koni


Zastavica

Faek Al Khatib

Poslano:
07. 10. 2022 ob 17:24

Popravljeno. Hvala Koni! 

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

faeq
Napisal/a: faeq

Pesmi

  • 04. 10. 2022 ob 09:29
  • Prebrano 447 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 4.91

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!