
Aktiva je boljša kot pasiva.
Tako je dejal najboljši prijatelj, ki je zdaj na drugi strani, tam, od koder se ne vrne nihče in vrata so vedno zaprta.
Dregniti v dušo, iskati njegovo do zadnjega izdiha.
To ni mogoče, togo je postalo, spoj med gor in dol.
Aktiva je zdaj pasiva, eno v drugo se več ne izliva.
Pot življenja je živa, meje nima nikjer.
Le smrt postavi meje, ki jih prestopiti nazaj ni mogoče, če si enkrat na drugi strani.
... pesem, ki tudi v bralcu sproža razmisleke;)))
(in še dobronameren popravek:
"Aktiva je boljša kot pasiva.
Tako je dejal najboljši prijatelj, ki ...." ( in ne "Tako dejal je..."
Vse dobro ti želim,
koni
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: faeq
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!