HAIKAI za DEEDEE
Nič ni lepšega
Opazujem ladjice –
Čakam na sprehod
Sem se vrnila
Le vzemi me v naročje –
Nirvana in mir
Pasja vročina ?
Ne – saj klima deluje
Tako uživam
Zunaj še svetlo
A jaz pa že počivam –
Nekje pri nogah …
dedihajka
Poslano:
28. 06. 2022 ob 00:24
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: dedihajka
Pesmi
- 28. 06. 2022 ob 00:23
- Prebrano 344 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 59.8
