HAIKAI za DEEDEE

Nič ni lepšega

Opazujem ladjice –

Čakam na sprehod

 

Sem se vrnila

Le vzemi me v naročje –

Nirvana in mir

 

Pasja vročina ?

Ne – saj klima deluje

Tako uživam

 

Zunaj še svetlo

A jaz pa že počivam –

Nekje pri nogah …

dedihajka

Komentiranje je zaprto!

dedihajka
Napisal/a: dedihajka

Pesmi

  • 28. 06. 2022 ob 00:23
  • Prebrano 344 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 59.8

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!