
Ne sekiraj se če bojo ljudje govorili grdo o tebi ti samo hodi naprej z dvignjeno glavo in nasmeškom to jih bo njih prizadelo saj bojo videli kako močna oseba si :)
Danijela, kaj so se ti pa vejice zamerile?
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Danijela-dany
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!