
tisti čas smo še živeli deloma na nebu
in deloma v morju
ter poselili
zemljo z glasovi
besedami
ko je nenadoma
prišlo k nam nočit nekaj granitnega
ter se razlilo v gosto molčanje
Lidija,
najlepša hvala za komentar.
Se strinjam in že popravljam.
Lp, albin
Komentiranje je zaprto!


Napisal/a: albin
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!