
Vesel sem, da bivam v naravi Čepovanskega dola, v azilu miru in spokojnih dni...
Pozdravljen, Stojan.
Mnogi nimamo več občutka za misterij narave. Lepo, da opominjaš na njeno lepoto, njen univerzalni jezik, glasbo travnih bilk.
Lp, m
OJ, miko, me veseli, da lahko delim svoja doživetja.
Pozdrav.
Prelepo!
Lep pozdrav,Svit!
Majda
Ta haiga pa je naravnost čudovita, Svit (*_*)
Bodi lepo, Marija
OJ, Marija, me veseli, hvala za izrečeno. Bodi dobro.
Zares čudovita podoba, je v njej kar vsa neskončnost tistih nekaj hipov jutra.
Čestitke
H
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Svit
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!