(jaz bom pa espresso na toastu, prosim)

 

če si kaj kurac vreden,

ali mora biti pariz?

a nimajo predragega kapučina praktično na vsakem letališču?

vsi dobri umetniki bi se morali srečevati

na pristajalnih pistah tik pred vzletom

 

mogoče ni nekaj domišljavo, ampak če se že misliš

odvrteti s tega planeta

naredi to v nadzorovanem okolju z bencinom namesto oči

naprimerjanez

Komentiranje je zaprto!

naprimerjanez
Napisal/a: naprimerjanez

Pesmi

  • 11. 04. 2022 ob 17:30
  • Prebrano 292 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 65.71

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!