Gluhonemi

nikomur ne povej,
čemu?
na tisoče ušes
sliši le kar mu brenči vmes
včasih pa tako boli,
da štejejo me med ljudi,
je ni bolj zverinske je zveri,
strah me je in močno boli,
drobovje stiska ,
v vratu strah leži
iz grla mojega glasu več ni,
še solza komaj nizdol se spusti

lin

Komentiranje je zaprto!

lin
Napisal/a: lin

Pesmi

  • 05. 08. 2009 ob 22:15
  • Prebrano 799 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 170

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!