
Če ne prej, pa vsaj v stiski kličem Boga, ki ga v sebi vidim na skrivaj...
Bog pošlje človeka k človeku v stiski.
Kar naj se najdeta. V dvoje je lažje.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: DragoM
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!