Podmorica (hec)
Slovenci imamo problem.
Imamo podmornico,
pa nima morje
takšne globine,
da bi se vozili
pod morjem.
hope
IŽ-lev

Napisal/a: IŽ-lev
Pesmi
- 04. 08. 2009 ob 07:37
- Prebrano 786 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 120
