
Ko napako popravim bodo tudi slučaji in sanje spremenile "ščepec kaosa" v sol zdrave pameti...Upanje je nesmrtno. Domnevam, da je moj delež koristen, čeprav mi nekdo govori, da sem naiven.
Napake, slučaji in sanje, kot slalomska steza in mi "Ščepec kaosa"!
Naivnost nas dela človeške!
Hvala!
Lp, Drago
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: DragoM
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!