jagoda

Danes skril sem za omaro mojo mačko,

kupil pa sem si opico.Res lepa je, posebna

lepota ,najbolj pa vsec so mi njene rdece  ustnice s fatamorgano in jagodo na sredini !cmok

cane

miko

Poslano:
19. 01. 2022 ob 01:11

Zdravo cane, lepo nas opominjaš na naš ničes. Mi je zelo všeč!

Lp, m

Zastavica

cane

Poslano:
19. 01. 2022 ob 01:21

Hvala prijatelj.lp

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

cane
Napisal/a: cane

Pesmi

  • 19. 01. 2022 ob 00:48
  • Prebrano 375 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 4.94

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!