
Danes skril sem za omaro mojo mačko,
kupil pa sem si opico.Res lepa je, posebna
lepota ,najbolj pa vsec so mi njene rdece ustnice s fatamorgano in jagodo na sredini !cmok
Zdravo cane, lepo nas opominjaš na naš ničes. Mi je zelo všeč!
Lp, m
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: cane
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!