
ki drži skupaj, predvsem takrat, ko je to najmanj potrebno, so poslanci ...
Stojan, en drug klub sem imel v mislih.
V mislih sem imel tisti klub, ki si ga omenil 13. decembra v svojem komentarju.
Res je, Bojan, ta je drugačen, prijetnejši, ko lahko skrbimo in delujemo po svojih prepričanjih, ko lahko "brez posledic" izražamo svoje mnenje.
Čudovite praznike tebi in tvojim dragim,
Stojan
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Stojan Knez
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!