
Stojan, lepo si potolažil (s tem haikujem) vdovo.
LpM
Ja, Maki in verjetno še koga.
Lep dan, Stojan
če spustiš drugo vrstico, je tudi zanimivo ;) :)
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Stojan Knez
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!