
Kajpada, da res, vsekakor drži, Drago! :-)
Lepo pozdravljen,
Sašo
Včasih dobiš prej "od mrtve kobile prdec",kot pa od nekoga
zahvalo! ;)
Hvala, Sašo in Lp, Drago
"Hvale imam že polne svisli!"
Hvala, Ananda
Lp, Drago
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: DragoM
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!