
avta si ne
kupim
ker bi mi lahko
razneslo
gumo
iz istega razloga
v gostilni
zmeraj
naročim pivo
se ne ve
ne ve
če pa se kdo najde
ta
vozi Audi
skor nič in
zelo slabo
lahk vam printam set liste, mam InkJeta
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: naprimerjanez
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!