revščina iz koristi

 

avta si ne

kupim

ker bi mi lahko

razneslo

gumo

iz istega razloga

v gostilni

zmeraj

naročim pivo

se ne ve

ne ve

če pa se kdo najde

ta

vozi Audi

naprimerjanez

cane

Poslano:
04. 11. 2021 ob 14:25

Dobra.lp

Zastavica

naprimerjanez

Poslano:
04. 11. 2021 ob 15:50


cane, ti

ga sviraš 

Zastavica

cane

Poslano:
04. 11. 2021 ob 16:14

Delam band ,si not ,igras?!

Zastavica

naprimerjanez

Poslano:
04. 11. 2021 ob 16:39


skor nič in

zelo slabo 


lahk vam printam set liste, mam InkJeta

Zastavica

cane

Poslano:
04. 11. 2021 ob 22:51

Ok

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

naprimerjanez
Napisal/a: naprimerjanez

Pesmi

  • 04. 11. 2021 ob 14:22
  • Prebrano 420 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 81.72

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!