
Lepo ujeto podobje in sozvanjanje zunanjega z notranjim, zmoti me le zaznamovan besedni red v verzu:
spodvila noge sem in sedla
Lp, Ana
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: li
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!