
Suzi, on ve in čuti vse to, samo noče priznati. Pač, moška trma. Na tebi je, da vstrajaš.
LpM
Žal je velikokrat tako...Znano, znano ...
Lp
Andreja
Veliko sreče ti želim
Komentiranje je zaprto!
Napisal/a: Suzana Kavka
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!