Ko pišem leto

Zažigam te poleti
skozi rešetke razuma
da sonce poljublja kapljice znoja
in se odžeja,
 
srkam te jeseni
kot zrelo hruško
poližem vso tvojo sladkobo
ki se cedi
in se vpijam z njo,
 
grejem te pozimi
ko te prekrijem s telesom
in se krilate snežinke lovijo
v zmrznjenem parku,
 
a spomladi?
spomladi si nadenem čaroben klobuk
ki pohlepno zahruje
da poženem nove lovke strasti.

Suzana Kavka

MAKI

Poslano:
10. 09. 2021 ob 10:53

Skratka, vedno sem tukaj ... 

LpM

Zastavica

Suzana Kavka

Poslano:
10. 09. 2021 ob 11:46

Haha, jaz tudi .....


LP Su

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Suzana Kavka
Napisal/a: Suzana Kavka

Pesmi

  • 10. 09. 2021 ob 10:40
  • Prebrano 392 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 104.03

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!