
Žal, kler ne pridiga samo ljubezni, ampak vceplja sovraštvo, že od malega. Sistematično. Pod krinko vere se odvijajo nacionalni boji za neodvisnost, tako da ni čudno, da v nas nevernikih, zahodnjakih, v obeh smislih vidijo hudiča. Spet je ideja in predvsem vztrajno sovraštvo premagalo tehniko in profiterski odnos.
Lp, m
Ja, svet je res zapleten, zdi se mi vedno bolj - ali pa so zakulisne igrice bolj in bolj prefinjene...Belci itak pristavljamo svoj piskrček le, če bodo koristi od tega in se znamo dobro pretvarjati in svoje koristi zavijati v tisoč preoblek- a raja, raja pa vedno nastrada, pozdrav nada
Boli predvsem odnos do žensk. Kakšnih stvari preprosto ne razumeš.
Se je že pričelo polivanje s kislino, itd.
Dolga bo ta noč za afganistance, nekaj, kar se vsemu svetu reži v obraz. Vse zaradi ponorelih klerikov in fanatizma.
Zviti in prefrigani sadisti.
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: nada pecavar
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!