
Po vrnitvi so
mesta enaka.
Le kak nebotičnik
več oplazi nebo.
In še ena vas je
postala sestra mesta.
Do katerega vodijo
nove obvoznice.
Vrnem se v
mesto, s tvojim
naselbinskim imenom.
Na želodčnih stenah
je prilepljen odpor.
Iznakažena je
mestna panorama.
Vračam se.
V mesta, kjer je
izvoz za vsako
domislico.
Le ta prekleta imena
rušijo občutek
pripadnosti.
Ter mesta spreobrnejo
v nosilce trilerjev
meščanov.
V mesta, kjer je
izvoz za vsako
domislico.
tole je ful v redu.
se je ta misel izlila al' si jo mesarla iz možganov? :P
... odlična pesem, lepo te je spet brati, Magdalena;)))
Lp,
Breda
Hvala za spremljanje, sem vesela!:)
Lep preostanek nedelje,
M
Deluje postapokaliptično - vsaj po občutju nepripadnosti, širjenja in imen (mest, vasi), ki se zdijo čudna ... čestitke,
lp, Ana
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Maja Podgoršek
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!