
jaz pa pojdem in zasejem...
lističe upornih
v eni roki nosim drznost
v drugi roki stiskam strah
Bedanci lovijo nagajive veverice
strle jim bodo orehe
v majhnih mošnjah
a še ne vedo
ti divji lovci
na človeka
tv žgoli rdečim in belim deklam v Gileadu
kosobrinčki dremavo kimajo
za dolar več
volkci so le bevskajoča ščeneta
gospodarji jih vodijo
na opravljanje potreb
žejne preko vode
in za slepoto ni več rožc
Pehta si je iz njih spletla klobuk
skriva nemogočo frizuro
skriva
kriva
Hudo se poigravaš, pa še res je.
vse je že šlo rakom žvižgat.
suha struga in človek je oblika
po kateri se zasnuje truga?
funky mojca
na kolesih
hojca :))))
Super, Irena! Naj v prvo zadane epigram, tega, ki narodu je vrag, ne samaritan ...
Lepo pozdravljena,
Sašo
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: pi - irena p.
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!