Rojenice
Sprašujem se-čemu gorje?
Življenje čudno pelje te.
Se predajaš in razdajaš
v zameno si
zasramovan,ponižan,
ogoljufan.
Usoda???
Slaba karma-so dejali
slabo seme so sejali.
na tem ti svetu ni luči
le tema s tabo se drži.
Berta Petraš
Napisal/a: Berta Petraš
Pesmi
17. 07. 2009 ob 22:34
Prebrano 911 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
Število doseženih točk: 140
Vse objave na tej spletni strani so izvirna avtorska dela njihovih avtorjev
in kot taka zaščitena z zakonom o avtorskih pravicah. Za morebitno kršenje teh pravic vas avtorji
lahko sodno preganjajo po 147. členu Kazenskega zakonika (KZ-1)
Uporabniki te spletne strani so izjavili, da so vse objave njihova avtorska dela. V kolikor se vam
zdi, da so v kateri od objav kratene vaše avtorske pravice, se obrnite na skrbnika s pomočjo obrazca
za odziv . Več o tem lahko preberete v
dokumentaciji Pesem.si spoštuje vašo
zasebnost .
Pesem.si v. 2.9.26.25.166 Julija (beta)