Rojenice

Sprašujem se-čemu gorje?
Življenje čudno pelje te.
Se predajaš in razdajaš
v zameno si
zasramovan,ponižan,
ogoljufan.
Usoda???
Slaba karma-so dejali
slabo seme so sejali.
na tem ti svetu ni luči
le tema s tabo se drži.

Berta Petraš

Komentiranje je zaprto!

Berta Petraš
Napisal/a: Berta Petraš

Pesmi

  • 17. 07. 2009 ob 22:34
  • Prebrano 911 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 140

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!