Londonska idila

Lisicam je domačno gibanje noči -

ulice so prazne, nikjer nikogar.

Stikamo po vseh kotičkih mesta,

parimo se kot da ni ljudi.

 

Če kdo kdaj mimo pelje ali kak pijanec,

zakrinkamo se pod drevo, izginemo v zidove.

To je naše mesto! - plaho si prisvajamo

norost človeške agonije.

(simon)

Komentiranje je zaprto!

(simon)
Napisal/a: (simon)

Pesmi

  • 29. 05. 2021 ob 05:08
  • Prebrano 412 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 58.8

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!