
se zdi,
da je brez teme.
li dija, toliko si povedala z malo besedami, globoko sporočilo. :)
Lep dan, Stojan
Čestitke tudi z moje strani,
lp, Ana
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: li
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!