
V redu je to - biti čist, ni pa fajn, če fašeš plučnico, ha, haha.
LpM
Hvala obema za skrb. :) :)
Saj potem prižgem še sušilca... ampak to je že druga zgodba. ;)
Lp, D.
BREZMADEŽNO - DEŽ ME ZBRANO premetava in blagoslavlja...
Čestitke
Svit, hvala.
Tole foro s premetanko si moram pa zapomniti, bo gotovo kdaj prav prišla. ;)
Lp, D.
Damjana, hvala. :)
Se trudim, da besedilo kljub kratkosti in dvomljivi umetniški vrednosti mogoče komu na ustnice prikliče nasmešek.
Lp, D.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: xtc
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!