
včasih sem jaz
včeraj
se skoraj derem
uspelo mi je
razumem
potem pa stopi naprej Luna
in pristanem s širokim nasmehom
rečem
oprosti
sem mislil da si nekdo drug
če bi daljinec prijel na luno, bi pritisnil gumb?
Še dobro, da kdaj pride Luna in česa ne razumemo. Sicer bi bilo vse preveč enostavno.
Čestitke,
H
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: naprimerjanez
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!