
po starem izročilu = beraški gnoj
sneg, ki zapade aprila, ali celo maja
Ja Marija, ta april zares opraviči svoj vzdevek: muhasti.
LpM
Letos ga je kar malo preveč napihnil
(-_-)
Bodi lepo in hvala za dotik, Maki
Marija
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: triglav
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!