vse bolj umetna
takšna ženska je koža
brišem strešico
xtc
pi - irena p.
Poslano: 13. 03. 2021 ob 18:31
če ni lacoste
:)
Všeč mi je 0
Poslano: 13. 03. 2021 ob 18:47
Če se gremo ekološko osveščenost, ni izgovorov. :)
Poslano: 13. 03. 2021 ob 18:49
ni izgovorov, le cena :D
Všeč mi je 1
DragoM
Poslano: 13. 03. 2021 ob 19:14
Kaj ti bo koza?
Poslano: 13. 03. 2021 ob 23:37
Kozje mleko je dobro za kožo?! :)
Komentiranje je zaprto!
Napisal/a: xtc
Pesmi
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!