
popil sem dan do dna
in jase so tišje kot prej
kdo zdaj hodi po mojih korakih
v zavetju temnin
zanemim
ko so sreče
kot zrna peska
ki padajo od tu do tam
v njih
in z njimi
smo
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: igorj
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!