
je bil ta trik ki ga je
izvajala
kjer je izginila za več
dni
in prišla nazaj z novimi
prsti svežo
slovnico
in svoje lase je nosila bolje za naslednji
teden ali nekaj takega
in nikoli mi ni povedala kaj
je videla ampak lahko sem
to okusil na njej
pojedel vso modrost z njenega
trebuha
se smehljal
se smehljal
se smehljal
in zatem
me je zgrabila samo ena želja
prosim
ne nehaj se
ampak če se že
se daj z mano
T o niso več triki
T o so kriki
in njen odmev
v neznano
drugam
lep praznik tudi tebi!
jap, praznik za 300g čokolado fardirbat :D
...deteljnove sladkice so slajše ;) še krofi se lahko danes skrijejo ... :))))
to pa še nism. ampak ker se bašem z vsem, bi se
verjetn tud s tem :D.
Na današnji dan so z gorjačami do smrti pretepli sv. Valentina. Tako da, ne glede na to, kako v bedu so tisti brez zmenka - njegov dan je bil slabši.
Sretan 8. mart! :D
Zelo prvinska želja, zelo valentinovska, izpisana pa ravno prav preprosto, da so vsa čustva na pravem mestu.
Čestitke,
H
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: naprimerjanez
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!