
Odšla si,
z dvignjeno glavo,
kot se za zmagovalko
spodobi;
z našminkanimi ustnicami,
urejenim make upom,
populjenimi obrvmi,
tako brezhibna
in
tako brez napake,
pa vendar povsem drugačna,
kot takrat,
ko sem te ljubil takšno,
kot si bila zares.
Ko si bila ti le ti.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Bojan Foršček
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!