
Leto, v katerem nenehno ostajanje doma za marsikoga predstavlja izstop iz cone udobja.
O, a že gledamo nazaj ... sicer pa kar precej krutovsko, a za nekatere resnično ;)
čestitke,
Ana
Kar zgodaj ja. Bližnji supermarket so okrasili oktobra pa me je malo zavedlo :):)
Hvala lepa.
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: espantajo
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!