Ne boli samo tisto
Ne boli samo tisto
kar imaš pa te občasno zaboli,
boli tudi takrat ko se zaveš,
da bi kot drugi ljudje
moral imeti za živeti,
pa tega ni.
*
Resnica bolj boli,
kot tisto kar bi rad ti čul.
Nežno,
ja, tiha bol,
ta nevidno boli.
Dokler ne veš,
ne rabiš opisa.
hope IŽ-lev

Napisal/a: IŽ-lev
Pesmi
- 03. 07. 2009 ob 09:02
- Prebrano 881 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 210
