Lažna dihotomija?

Gleda, pa ne vidi

Posluša, pa ne sliši

Tipa, pa ne čuti

Govori, pa ne pove

Diha, pa ne zadiha

 

Kot da se prelomil mi je Jaz

In zdaj naju jaz vozim

 

Sebe sem pa posadil 

Tja globoko

Res globoko

Na otoček

 

Pa naj še tako kričim

Na mojem malem otoku

Pa še ne pridem pome

Tam globoko

Res globoko

 

Zdaj je čisto sam

Tam globoko

Res globoko

Da se ja ne slišim

Kako vpije

undi

Komentiranje je zaprto!

undi
Napisal/a: undi

Pesmi

  • 25. 11. 2020 ob 08:35
  • Prebrano 367 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 33.56

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!