
smo
in je
hlapec brez časti
ki je ne rabi
prežvekovalec dneva
moralna reva
sklonjene glave
dober državljan
ki cinka neposlušne
stran
stran
uporne mrcine
za drobtine
v strahu
da v obdobju mrka
vrag na vrata ne potrka
"Sta Si - smo … v strahu da v obdobju mrka vrag na vrata ne potrka" <3>
Lp in ostani zdrava, meni ljuba pesnica Irena!
Breda
Čestitke
Klic k streznitvi! Ravno danes sem se zgražala nad nekim cinkarjenjem na socialnem omrežju (objava tipa: sprehajal sem se po tej in tej ulici in srečal dva brez maske). A smo res v parih mesecih pozabili vse zgodovinske lekcije?
Topel objem in pozdrav! ♡
Hvala, Koni, Svit in Ananda, svetloba ste <3>
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: pi - irena p.
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!