vse je relativno

ali bi moral samo reči

 

rad te imam

 

ljudem brez katerih ne moreš

 

ali preprosto

 

jim pustiti da se ne sekirajo

 

ker so te kdaj poznali?

 

v vsakem primeru –

 

prdci so smešni.

 

in vesolje je sranje.

 

naprimerjanez

Komentiranje je zaprto!

naprimerjanez
Napisal/a: naprimerjanez

Pesmi

  • 12. 11. 2020 ob 20:33
  • Prebrano 334 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 36.24

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!