Znova na začetek

Kaj pisati, ko besede se ponavljajo

 

vse že zapisano,

 

vse že povedano.

 

Spraviti v red vihar, požar, nevihto..

 

Pa vendar

 

vedno znova in znova

 

grizljam pisalo ob izviru.

 

 

Bor

DragoM

Poslano:
11. 11. 2020 ob 19:27
Spremenjeno:
11. 11. 2020 ob 20:27

Vse je v niansah ... !

Všeč !

Lp, Drago

Zastavica

Bor

Bor

Poslano:
11. 11. 2020 ob 20:46
Spremenjeno:
11. 11. 2020 ob 21:46

Hvala Drago, ja počasi tudi sam ugotavljam to :D

Lp Bor

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Bor
Napisal/a: Bor

Pesmi

  • 11. 11. 2020 ob 18:32
  • Prebrano 397 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 40.41

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!