
Včasih je dovolj le sapica ...
Lep dan ti želim, dušica
Pred kratkim sem opazoval suh javorov list, ki se je počasi
premikal preko ceste. Najprej sem pomislil, da je kaka žival in
šele na drugi pogled sem ugotovil, da je suh list nošen
s sapo vetra. Res je, včasih je dovolj le sapica !
Hvala in lep pozdrav !
Drago
Super, očarana sem.
To kratkico lahko berem kot haiku. Če jo skupaj malo pretreseva in preštejeva zloge, dobiva haiku brez glagola, ti so še posebej cenjeni.
suh javorjev list -
preko ceste pospremljen
od jesenskih sap
Mislim, da tako dobro opazuješ, da z nekaj truda lahko postaneš dober haiđin.
Se opravičujem, zelo redko komu vsiljujem svoje mnenje, a tokrat morala sem se oglasiti.
Lp, Lea
Hvala ti, Lea ! S tvojo pomočjo sem objavil kratkico kot haiku.
Lp, Drago
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: DragoM
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!